Zamów książkę

Polski rynek książkowy narzuca autorom tak zwane okładkowe ceny książek sprytnie zwane też cenami rynkowymi, które są stosowane do sztucznej promocji ceny książki. Każdy z dystrybutorów i księgarni pod pretekstem sztucznej promocji manipuluje w ten sposób ceną okładkową/rynkową ucinając nawet 40% tej ceny, aby jak najwięcej zarobić.

Tak więc zarabia każdy tylko nie autor. Dlatego autorzy wydają książki nie dla zarobku, ale dla pewnych wartościowych idei oraz z pasji do tematu zawartego w ich książkach.

Piszemy o tym, aby uświadomić wam, że prawdziwą ceną naszej książki nie jest cena okładkowa/rynkowa tylko cena, która ostatecznie jest oferowana przy zakupie książki, a nie nadmuchana przez rynek książkowy cena okładkowa zwana również rynkową. 

Dlatego drogi czytelniku, nie zwracaj uwagi na różne triki rynku książkowego, tylko poszukaj naszej książki Polski hip hop posiada wiele twarzy (wydanie trzecie, Poligraf, 2019), która jest sprzedawana w sieci za 40zł – 50zł, bo to jest prawdziwa cena detaliczna naszej książki.

POMIMO RÓŻNYCH CEN KSIĄŻKI DYKTOWANYCH PRZEZ POLSKI RYNEK KSIĄŻKOWY, DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE WYDANIA:

EDYCJA DRUGA – LIMITOWANY KLASYK DZIURAWE SAMPLE

Zostały ostatnie sztuki limitowanej drugiej edycji. Zamów w sieci m.in tutaj:

KLIKNIJ TUTAJ

 

EDYCJA TRZECIA UZUPEŁNIONA I ROZSZERZONA – ZAWIERA ALBUM CD: ZIBBSTER „90’s Baby”.

NINIEJSZA EDYCJA JEST DOSTĘPNA W KSIĘGARNIACH INTERNETOWYCH ORAZ JEŻELI KTOŚ JEST SYMPATYKIEM EMPIKU TO RÓWNIEŻ W SALONACH EMPIK W CAŁYM KRAJU.

Zamów w Empiku: TUTAJ