Zamów książkę

Polski rynek książkowy narzuca autorom umieszczenie na okładce tak zwanej ceny okładkowej sprytnie zwanej też ceną rynkową czy ceną katalogową, którą jest niczym innym jak sztuczną ceną wykorzystywaną przez rynek książkowy do fałszywej promocji ceny książki. Wiele osób gdy widzi przy przekreślonej cenie okładkowej/rynkowej, cenę promocyjną książki, to zastanawia się o co chodzi? Może dana książka jest nie ciekawa i dlatego ta promocja. Nie! Chodzi o to, że każdy sprzedawca manipuluje sztuczną okładkową ceną pod pretekstem promocji, aby jak najwięcej na książce zarobić.  

Prawdziwą ceną naszej książki nie jest nadmuchana przez rynek książkowy cena okładkowa/katalogowa zwana również rynkową tylko cena, która ostatecznie jest oferowana przez sprzedawcę przy zakupie książki.

Dlatego drogi czytelniku, nie zwracaj uwagi na różne triki rynku książkowego, tylko poszukaj naszej książki Polski hip hop posiada wiele twarzy (wydanie trzecie, Poligraf), w najbardziej atrakcyjnej cenie.

DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE WYDANIA:

EDYCJA DRUGA. OKŁADKA MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI, 448 STRON, WYDAWCA DZIURAWE SAMPLE.

Zostały ostatnie sztuki drugiej edycji.

Zamów w sieci w atrakcyjnej cenie m.in. tutaj:

1. www.motyleksiazkowe.pl

EDYCJA TRZECIA, LIMITOWANA 1000 EGZ. ZAWIERA ALBUM CD ZIBBSTER „90’s Baby”. OKŁADKA TWARDA Z LAKIEREM WYBIÓRCZYM, 448 STRON, WYDAWCA POLIGRAF.

Edycja trzecia wraz z płytą CD w środku książki jest dostępna w atrakcyjnej cenie w sieci tutaj:

https://bonito.pl/k-90696585-polski-hip-hop-posiada-wiele-twarzy

lub w salonach Empik w całym kraju:

Zamów w Empiku: TUTAJ